Kontakta oss

Kontakt

Lumine LEDs huvudkontor: +46 54 87 64 30 Klicka för att ringa
För allmänna frågor: info@lumine.se Om ni vill göra en beställning: order@lumine.se

Kontaktformulär

Kontoret

Adress: Östanvindsgatan 1, 652 21 Karlstad, Sweden


Ledning

Hamid Yousefzadegan

CEO

+46 70 887 64 30

Email: hamid@lumine.se


Laurits Eriksen

Försäljningschef

+46 70 020 96 61

Email: le@lumine.se


Carina Ek

Administratör/Kundservice

+46 70 848 89 43

Email: carina.ek@lumine.se


Business Hours

Monday - Friday 7am to 4pm

Lördag - Stängt

Söndag - stängt


Försäljning

Bengt Andersson

Account Manager

+46 70 838 84 90

Email: ba@lumine.se


Tom Hedin

Account Manager

+46 70 741 40 90

Email: tom@lumine.se


Pelle Togner

Account Manager

+46 70 020 96 62

Email: pelle@lumine.se


Order / Kundservice

John Vestlund

Säljkoordinator/Kundservice

+46 73 901 86 02

Email: jv@lumine.se



Mikael Hansen

Teknisk support

+46 54 87 64 30

Email: mikael@lumine.se


Exklusiv distributör

Kristian Beznja

Lumine LED Balkan DOO Serbia

+381 64 393 23 83

Email: kristian.beznja@lumineled.rs


Ranj Diggel

LUMINE LED MIDDLE EAST

IRAQ: +9647701363441

Sverige: +460766508450


Pablo G Páez ▲ CEO

LUMINE LED LATINAMERIKA

Mob: +593-991699699

Phone: +593-2-5002000

Email: pablo_paez@piramidedigital.com


LUIS BRAVO P.

Gerente comercial

Mob: +593-0990990000

Email: luis.bravo@micontactodigital.com

sv_SE


    A copy of the message will be sent to your email. If you do not want it, uncheck the box.